Naruto Night Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Night Life

The night is the perfect time to strike . When the opponent's guard is down and his weapon is tumbling on the ground .
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Нинджутсу площадката

Go down 
+8
Мoka Akashiya
Данте
Учиха Клауд
Фриък Зойд
Гинтоки Саката Учиха
Ники
Ягуро
Сатору
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Хидеки Райто
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Хидеки Райто


Брой мнения : 34
Join date : 18.07.2009

Character sheet
Интелект: 40/1000
Сила: 40/1000
Бързина: 40/1000

Нинджутсу площадката - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нинджутсу площадката   Нинджутсу площадката - Page 11 Icon_minitimeСъб Юли 18, 2009 3:32 pm

- Хм, призоваване, а?! Какво да си избера, жабите или кучетата?! Да, жабите са по-силни, но мисля, че кучетата ще свършат повече работа, а и са лесни за научаване... - умуваше Хидеки, който най-накрая избра кучетата. Момчето отиде под любимото си дърво. Вече беше вечер и нямаше много слънце. Райто се облегна на него и сложи свитъка в краката си. Момчето започна да чете бавно, буква по буква, той не изпускваше и една дума, защото ако пропуснеше, после може да се направят много грешки заради една дума. Макар и да не му се четеше, той трябваше да го направи. Момчето погледна другите съученици, които вече са минали през призоваването. Райто отново се замисли за старите времена. Момчето прочете свитъка, без да пропуска нищо и уверен взе свитъка под ръка и тръгна право към средата на тренировъчното поле:
-Тези смешници вече го минаха...Напредват бъбовете. Трябва и аз да се стегна, но определено не съм толкова жизнен като тях. След тази техника ще си дам почивка за днес. Четенето беше адски скучно, но ще го преодолея. Все пак сега следва техниката.

Момчето отново метна един поглед на свитъка и зае неговата удобна стойка, която може би щеше да помогне малко за джутсуто. Първото, което му светна в главата е кръвта. Той захапа силно пръста си, пускайки му кръв. Следващата стъпка беше чакрата. Райто събра чакра в дланта си и направи нужните сийлове за техниката. Хидеки извика името на техниката, докато правеше сийловете

Безуспешен опит. След като пушекът се разясни, той видя, че е призовал буболечка.
-Я, буби....Буби, ще те нареча бъб. Айде, бегай са. - каза момчето на буболечката и отново се зае с техниката. Той захапа пръста си, пускайки му кръв, събра цялата си чакра в ръката, направи нужните сийлове за техниката, постави ръката си на земята и извика:
-SUMMONING TECHNIQUE: DOGS!

П.С:Клауд, ти Айс-а ли си?
Върнете се в началото Go down
Килдеш
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Килдеш


Брой мнения : 152
Join date : 18.07.2009
Age : 30
Местожителство : ~Димитровград~

Character sheet
Интелект: 75/1000
Сила: 75/1000
Бързина: 75/1000

Нинджутсу площадката - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нинджутсу площадката   Нинджутсу площадката - Page 11 Icon_minitimeСъб Юли 18, 2009 3:36 pm

Килдеш каза:
-Ем бай аз само ще потренирам тогава с Temporary Paralysis Technique!
Като отвори свитака и почна да чете като разбра ,че ако е достатъчно добър може само с докосване да вкара човек в парализа ,а ако е усвойл добре чакра конрола ще може само ако ги погледне да ги вкарва в генджутсу и Килдеш се усмихна като каза;
-Най накрая достойно ген джутсу точно като за мен и най доброто е ,че тук няма освобождение ефекта е малотраен ,но стига колкото за една атака и колкото да убия някой ще ми помогне и то доста ..като пак прочете всичко в свитака за да го запомни и пак забеляза нещо ,че в това джутсу няма сийлове само трябва концентрация и да го гледаш ако може в очите супер .Като Килдеш стана направи си един убикновен клонинг и го накара да застане пред него кат той почна да концентрира чакрата от тялото си в главата като си мислише за джутсуто и на ум си каза:-Temporary Paralysis Technique като гледаше клонинга ама нищо и не стана и Килдеш си каза;
-Еми ахйде пак ..като пак концентрира чакра в главата си и не спираше да си гледа клонинга като видя ,че пак нищо не става се сети за 2-рия начин и леко докосна клонинга по челото и изведнъж клонинга се стаписа и не можеше да мръдне ,а Килдеш се засмя и каза само 1-во ниво значи ще ми трябва и още учение за да постигна очнич контакст ..като си направи нов клонинг концентрира си чакрата и си затвори очите като ги отвори и погледна клонинга в очите той се хвана за глава и до няколко секунди се пръсна и КИлдеш си каза;-Това е парализа не лудост значи не пачка,а змята му се измя през това време..Килдеш на ново почна да концентрира чакра като се отдалечи от новия клонинг и щом се обърна го погледна право в очите и клонинга се стаписа като не можеше да мръдне и Килдеш каза;
-Стана най накрая Temporary Paralysis Technique научен.
И си седна до змята.
Върнете се в началото Go down
Данте
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Данте


Брой мнения : 82
Join date : 18.07.2009

Character sheet
Интелект: 131/1000
Сила: 131/1000
Бързина: 131/1000

Нинджутсу площадката - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нинджутсу площадката   Нинджутсу площадката - Page 11 Icon_minitimeСъб Юли 18, 2009 3:44 pm

Данте се усмихна и сграбчи свигъка, като каза
-Йе йе йе! Сега гледайте кво става. Аз съм Шукаку! (рофл) - той прочете там какво пишеше в проклетият свитък, след което го метна обратно по Какаши и си каза на ум "Тва вече няма да ми трябва" и се съсредотучи по техниката. Той си пое дълбоко дъх (рофл), след което се хвана за стомаха и извика:
-Wind Release: Drilling Air Bullet - но не стана абселютно нищо, само дето Данте се изхрачи и нацели Какаши в слюнки (рофл). Той се мисли и се хвана за главата, като си каза
-Малее, аз трябва да събирам чакра, че и да я компресирам...Бфф, колко проблемно!. - след което се съсредотучи и започна да събира чакра и си пое дълбоко въздух и когато му се изду корема, той започна да компресира чакрата, която беше събрал, след което извика
-Wind Release: Drilling Air Bullet! - и се хвана за корема, като успя да изстреля...храчкииии. Само че този път наклепа Какаши така в повече храчки, понеже така му отиваше (рофл).
След поредния си провал, Данте се опита да направи още веднъж техниката. Той се съсредотучи, като по едно време от толкова концентрирване чак започна да си пее на ум "Губя контрол, когато теб те няма! Не виждам нищо! Не чувам нищо!" - след което събра чакрата, пое си дълбоко въздух, компресира събраната чакра и извика
-Wind Release: Drilling Air Bullet! - и се хвана за корема, като този път успя...да повърне xD...върху Какаши РОФЛ. Данте си взе от колбичката с водица и си отпи от нея, като каза на Какаши:
-Брей! Много ти отива да си в повръщано хД - след което затвори очи и започна да се съсредотучава и да събира ВЪЗДУШНА чакра по тялото си. Когато събра достатъчно чакра, той прибави и концентрацията си към нея за да я увеличи, след което си пое дълбоко въздух, като извика:
-Wind Release: Drilling Air Bullet! - и се хвана за корема иии...се оригна (рофл). Само че тази оригня не беше нормална. Имаше мирис на чесън и таратор (рофл) Достатъчно беше да умори всички наоколо, дори и техниката, която Данте се опитваше да направи да не...я беше направил РОФЛ. Данте се хвана за главата и си каза:
-Бах мааму, сега разбирам как се чувства Шукаку, докато се е учил да прави тази техника хД - той въздъхна и отиде пак до наплюнчения Какаши хД, като му каза:
-Бате бате, ще ми дадеш ли сега свитъчето? - след което се замисли за миг и каза:
-Абе не, аз ше си го взема сам. - Данте видя, че Какашнояро изчезна и си каза на ум "Мамка му, ще трябва да си намеря друго опитно зайче". Той се съсредотучи и стана сериозен, като каза:
-Аде малко по-сериозно сега баце. - като започна да се концентрирва и да събира въздушната чакра, която му беше останала и като събра достатъчно чакра, той си пое дълбоко въздух и каза:
-Wind Release: Drilling Air Bullet! - и се хвана за корема, като изстреля от устата си...нищо. Данте се замисли къде е сбъркал и започна да се оглежда наоколо като отепан. По едно време се хвана за главата и си каза
-Манее, аз забравех да компресирам чакрата бе копеле. - след което огледа тренировъчното поле, като си каза на ум "Говоря си сам...дамз, полудял съм..." хД. Той започна да събира чакра по тялото си...събира, събира...и докато си събираше чакра, той започна да я компресира. Когато реши, че е събрал достатъчно чакра, той извика
-Wind Release: Drilling Air Bullet! - и успя да изстреля от устата си малък слой от компресирана въздушна чакра, който уби едно дърво хД Данте погледна дървото и каза
-Що стана така бе, мамка му стара. - след което седна под едно дърво, като си каза на ум "Проклета техника, на следващият опит ще те науча!". - като си извади от колбичката със водицата и си я изпи, след което си почина около половин час, като успя да възстанови няколко процента от чакрата си. По едно време неусетно докато си седеше под дръвото, Данте заспа. След няколко часа, Данте се събуди и каза:
-Сега вече ще успея. - като скокна на крака, затвори очи и започна да се концентрирва, като събираше въздушна чакра по тялото си. След, като събра колкото чакра му трябваше, той започна да я компресира. Компресирайки събраната чакра, той си пое дълбоко въздух и си изду корема, като каза:
-Wind Release: Drilling Air Bullet! - и се хвана за корема, изстрелвайки събраната чакра

п.п. не аз съм дъ айс мен хД
Върнете се в началото Go down
Килдеш
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Килдеш


Брой мнения : 152
Join date : 18.07.2009
Age : 30
Местожителство : ~Димитровград~

Character sheet
Интелект: 75/1000
Сила: 75/1000
Бързина: 75/1000

Нинджутсу площадката - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нинджутсу площадката   Нинджутсу площадката - Page 11 Icon_minitimeСъб Юли 18, 2009 4:23 pm

Килдеш каза;
-Охо момче ся ти с баща си ли ще спориш искаш ли да видиш един дъъълък е ся няма да казвам какво като се замисли и се зачуди ,,абе дейба тия змийчки ей така са много малко дай да пробвам да ги направя по добре като ги направя в Multiple Hidden Shadow Snake Hands ще е по забавно и по интересно ..като хвана свитака и почна да го разтвааатя разтвааря и разтвааря и почна да си го чете хД след около час може би 2 абе ае 3 той го беше научил на изуст пак за змийчките и си каза:-Ае ся малко да се разкърша !Като си изплюка пръстите на ръцете свали си горнището освободи си малко косата метна си бритона назад и каза;-Multiple Hidden Shadow Snake Hands ,но си излезнаха само убикновенните змийчки от него както си бяха само по 2 и нищо ново той се замисли и каза;
-Е ся момче не винаги нещата стават така както янкой ора учакват за ся май пак ще трябва повече чакра и повече хъс .Като се огледа видя едно дървенце на около 7 или 8 метра направи сийловете концентрира чакрата и си преплъзна ръката като направи сийла в движение и каза;-Ае ся на мама змийчките Multiple Hidden Shadow Snake Hands и към дървенцето се изтреляха смао 3 змий като го объгрнаха и го увиха едно добре като го захапаха и пак се върнаха в ръкавите на Килдеш който въздъхна и каза;
-Абе дейба тая техника повече боли от колкото да прави нещо то и аз се навивам да правя най големите тъпотий на тая планета ама ае щом съм казал ще се мъча до край докато науча Multiple Hidden Shadow Snake Hands .И вече беше ядосан като направи няколко резки движения завъртя се и направи сийловете като си каза ,,Multiple Hidden Shadow Snake Hands" и от ръката му излезнаха 4 змий който се забиха в дървото и КИлдеш каза;-А на хвани тия змий пу дейба мама ти дейба чакрата ще ми хабите не ва е срам хД. Като пак си ги прибра и на ново направи сийлове с мисалта за джутсуто ,но се беше и отплеснал за малко като си мислише за бързината на самите сийлове и за количиството чакра което винаги хапи за тези змий и дали няма да е проблем в по голяма питка като почна да концентрира чакра в цялото си тяло за да може да го използва за Multiple Hidden Shadow Snake Hands и се реши като направи сийловете предварително и погледна ама 2 дървета като си сложи раката напред и от нея излезнаха 6 змий като 3 по 3 се забиха в 2-те дървета и бяха много по силни и дебели от преди и Килдеш каза:
-Йес оууууиииее кой е шифа ,а кой е шефа мхм аз съм шефа оууиииее опа никой не е видял и чул нищо нали!хД Като пак си пибра змийте и вече само з а колкото да затвърди новата техники Килдеш скочи и във въздуха направи сийловете като от ръката му излезнаха 8 големи и силни змий който убиколиха и с общата си сила прекършиха и 2 те дървета и той после си ги прибра като въздъхна и каза;
-Май го научих еми ако не съм абе Multiple Hidden Shadow Snake Hands не е толкова трудно като знайш за 1-вата по лесната версия на техниката абе дай за последен опит колкото да го запомня и вече да знам всичко по вапроса на тази техника !Като стана разкърши се направи сийлове бавно като не спираше да вкарва огромно количество чакра в цялото си тяло и накрая рязко посегна с едната си ръка като от нея излезнахамного бързо и ефективно 8 змий който убиколиха няколко дървета и се увиха около тях като ги стиснаха толкова силно ,че ги счупиха и после бавно по бавно се върнаха пак в ръката му и той се задъха с думите:
-Ае готово е научено !!


П.П Улеснение горното дето е над поста на Данте е за Temporary Paralysis Technique ,а това е Multiple Hidden Shadow Snake Hands
Върнете се в началото Go down
Данте
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Данте


Брой мнения : 82
Join date : 18.07.2009

Character sheet
Интелект: 131/1000
Сила: 131/1000
Бързина: 131/1000

Нинджутсу площадката - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нинджутсу площадката   Нинджутсу площадката - Page 11 Icon_minitimeСъб Юли 18, 2009 4:40 pm

Данте бегна към Гай-сенсей
Върнете се в началото Go down
Гинтоки Саката Учиха
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Гинтоки Саката Учиха


Брой мнения : 55
Join date : 18.07.2009

Character sheet
Интелект: 105/1000
Сила: 105/1000
Бързина: 105/1000

Нинджутсу площадката - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нинджутсу площадката   Нинджутсу площадката - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 19, 2009 2:52 am

Гинтоки продължаваше да си почива кът някъф безделник , правейки се че не му пука , Чуунинския изпит наближаваше все повече , а тоя търтей не мръдваше вече във продължение нa няколко часа . Човек можеше да каже , че изобщо не му пука , но истината бе че беше заспал със затворени очи xD . Легнал сладко на пясъкът , изведнъж докато си лежеше нещо го прихвана и подскочи , момчето се бе сетило че трябва да тренира . Събуди се и стана от песъчливата настилка , като погледна слънцето което все още си печеше тей жарко над небосвода : " Еххх все попадам на такива дни " си рече той като мислеше да започне с правенето на една здрава тренировка , която да му повдигне духът за Чуунинският изпит . Предната бе тренирал изцяло във водата , стори му се добра идея имайки в предвид че слънцето не спираше да дразни очите му , нямаше да му се отрази зле ако се поохлади както предният път . След като си науми някакъв вид план за тренировка той се засили къмезерцето и щом допря първата вълнообразна ивица клекна ниско и цамбурна във водата , изкачайки вече целият мокър за да свикне тялото му със водата по - бързо . И така след като се подготви Гинтоки реши да направи няколко движения под вода , за да се разсъни от кратката си почивка . Последваха веднага прави удъри под вода , а точно след това и ритници със бедра . Вече бе дошло време за същинската тренировка , бе свикнал със плуването във това езерце за това реши да почне първо с няколко бързи курса , пое дълбоки глътки въздух и почна да цопка с краката и ръцете по корем . Докато краката се мятаха кът шарани на сухо , ръцете му гребаха , едната напред другата отзад и обратно така успяваше някакси да се придвижва във трудната среда . Главата му беше повечето време под вода и се показваше през пет секунди на повърхността , за да си поеме малко въздух . Гинтоки виждаше под водата единствено милионите мехурчета които правеше със ръцете си от замятанията , а когато се показваше на повърхността виждаше вълните пак образувани от него , макар и малки понякога Гинтоки не успяваше да си поеме въздух , но оставаше на повърхността докато не го направи , защото дишането си беше доста важна функция необходима на организмът . Така измина няколко бързи серийки от пет курса , отиване и връщане от единият край на езерцето до другият . Вече се усещаше недостаигът на Кислород или по - точно че се ограничаваше , почваше бавно но сигурно да се задаша от рядкото приемане на кислород затова Гинток реши да промеи стилът на плуване като го смен този по гръб . Той се постигаше чрез напълване на белите дробове със въздух и отпускайки тялото в хоризонтална позиция , като от време на време потъваше но най много пет сантиметра , трябавше само да поема голямо количество въздух , за да се задържа на повърхносттта и всичко щеше да е наред . След като вече бе готов момчето почна бавни , плавни движения на краката като гънеше колената еластично , за да се получи нещо като голям плавник а с ръцете правеше движения като тези които образуваха " ангел " при сняг , а т.е. изпънати ръце допиращи се докраката и правят широки движения изтласквайки водата към краката , след като свикна с няколко метра за проба , момчето почна по уживено да тласка водата като се стараеше да постигне такъф ефект , че да се измори по - бързо , правеше все по ритмично и по - ритмично докато не усетеше болка , а това не стана поне до десетата обиколка . Този стил на плуването бе доста бавен , но и доста бавно се измаряше човек , защото натоварваше само ръцете и краката , а при другите почти всички части на тялото . Време бе и за смяна на стилът , вече бе минал общо към двадесет обиколки когато най - после взе да чувства умора от прекалено многото използване на мускулите си , но това не означаваше че трябва да спре, напротив означаваше че истинската тренировка те първа започваше . Момчето реши , че достатъчно време се бе охлаждал във водата сега трябваше да почне със сухата тренировка , т.е. на сушата =] . Излезе от водата на бързо като се изтръска като куче далече от дрехите , които все още седяха на камъкът , когато тренираше Кагемане Но Джутсу . Изсуши си косата , като мислеше да продължи със тичане около площадката , заставайки във края момчето не мислеше за нищо друго освен за тренировката си , даде старт със бърз спринт като още със тръгването си загреба голяма част пясък и я изхвърли зад себе си , след добрият си старт , двадесетина метра по късно момчето реши да позабави , просто да се изфука пред сенсея , че може да бяга бързо и продължи да тича със средно , но постоянно темпо . Първите две обиколки дори не ги усети кога ги мина , толкова бе свикнал с тичането , че най вероятно щеше да тича цял ден . Продължавайки в същото темпо обиколките се редяха и рядеха когато стигна десетата , вече усещаше как дробовете му изхвърлят водата от езерцето когато бе гълтал по случайност и от време на време изхрачваше по някой слюнка . Това не беше лош знак , а напротив така се прочистваше тялото му и дишането щеше да се оправи . Вече бе изминал около дванадесетина обиколки , когато се появиха и първите признаци на измореност и изтощеност . Краката му почнаха да схващат , а мускулите на корема му пулсираха , това бе определено знак , че трябваше да спре след още няколко обиколки , така и направи но разбира се измина още три , за да ги закръгли на петнадесет . За сега бе направило двадесет курса във вода и петнадесет на суша , като че ли му се отдаваше плуването повече , но важното бе тренировката да върви . Поседна колкото да си поеме въздух , защото го задашаше вече повече от обичайното и след около пет минутна почивка , Гинтоки стана и продължи да тренира . Но още със таването се спря , зачуди се какво да продължи да тренира ... тренира за сила и бързина при плуването и за бързина при бягането на сушата , трябваше да комбинира нещо и чакра със следващото упражнение , когато изведнъж погледна дървото то бе перфектно имаше един клон на високо , хоризонтално разклонен от дървото върху който можеше да прави коремни преси докато седеше със главата на долу използвайки чакра молд , До сега ен беше правил такова нещо така , че му се стори добра идея да опита , макар да беше опасно в името на тренировката си Гин токи щеше да пробва и да успее . Засили се и почна да вкарва чакра във краката си като гледаше да не е прекалено голямо количество , за да не пробие стъблото . Приближи се и почна да върви по него , но още на първата стъпка момчето се подхлъзна беше забравило от толкова време не ползване на чакра молд как се прави , след няколко неуспешни опита естествено си възвърна знанията и продължи да крачи на горе , изминавайки към пет метра след което се прехвърли на хоризонталният клон и вече бе прав с главата на долу . Можеше да започне с тренировката . Сложи ръцете си зад тила и започна да свива коремните си мускули като главата , тилът и гърбът се свиваха под смешен ъгъл , гледната беше неуписуема , момчето правеше коремни преси прави с главата на долу . Колкото и смешно обаче да е , никак не беше лесно ... това бе едно от най трудните неща които бе правил в тренировка . Не стига , че трябваше да гледа да не прекъсне чакрата към краката си защото щеше да падне от дървото върху главата си , но и трябваше да прави физически упражнения , Минаха вече около десетина , когато Гинтоки изсумня едно силно карайки самият той да потръпне от звукът , свиваше му корема под такъф ъгъл , че затрудняваше изолзването на коремните мускули и по точно не бяха толквоа добре развити , че да направи поече от тридесет , пет минути по - късно момчето скочи от дървото с последни сили и падна на земята по гъз , от толкова напрежение не се бе концентрирал достатъчно въру падането и не го направи като истински нинджа , ако някой го беше видял щеше да му ръкопляска за усилията и да му се смее за изпълнението . Естествено след последните няколко напъна , момчето почувства доста голяма болка в корема за това му бяха нужни няколко минути почивка , за да се възтанови . Гинтоки седна под едно дърво и започна да си почива, като си мислеше какво да тренира, но повече беше зает с това да си мечтае да стане много по силен. Момчето реши, че ще е най хубаво да научи нещо ново от КАкаши затова го погледна усмихна се и му каза, че се специализира в ТАйджутсу.. КАкаши се замисли, като погледна момчето и му даде няколко свитъка от които да учи три техники.. Гинтоки почна да чете свитъците, като гледаше първата техника :
Върнете се в началото Go down
Гинтоки Саката Учиха
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Гинтоки Саката Учиха


Брой мнения : 55
Join date : 18.07.2009

Character sheet
Интелект: 105/1000
Сила: 105/1000
Бързина: 105/1000

Нинджутсу площадката - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нинджутсу площадката   Нинджутсу площадката - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 19, 2009 2:53 am

" Кай Освобождаване " Пишеше на първия свитък, който момчето искаше да научи. Гинтоки си спомни, че това джутсу служеше са освобождаване от най различни видове генджутсута, като единственото нещо от което не можеше да се освободи благодарение на него беше Кеке Генкай генджутсу или Доу Джутсу, но момчето не смяташе че на предстоящия чунински изпит ще има някой с такива джутсута затова вярваше, че след като научи това джутсу няма да е възможно да бъде вкаран и задържан в Генджутсу.. Момчето се усмихна и си каза, че няма да е много трудно, но все пак не подценяваше силата на техниката въпреки, че тя беше от малък ранк. Той погледна Какаши и му каза да го вкара в Генджутсу, като веднага след това се озова в тъмна пещера заобиколен от много огньове и скорпиони.. Момчето се изплаши в началото, но след няколко секунди се сети, че това е само Генджутсу и не може да го нарани зареди това се опита да се поуспокои малко и да зачисти пуласа си както трябва.. След няколко секунди момчето направи сийл и събра чакра в главата си, като затвори очи и извика КАЙ ! Надявайки се, че техниката ще е успешна Гинтоки реши да започва със следващото Джутсу..

" Отваряне на първа чакра порта " Гинтоки си каза, че това ще му е доста полезна техника, защото се беше специализирал изцяло във Тайджутсу и това щеше да му е нещо, като най силната Тайджутсу техника за сега.. Момчето беше доста развалнувано зареди това, че ще може да научи нещо ново и просто не можеше да се сдържи и да заподскача от щастие, защото работата с Генджутсу му беше много банална трудна и най вече скучна а той беше по забавен и въодушевен човек, но първото нещо което трябваше да направи преди да отключи чакра порта беше да прочете какво пишеше във свитъка, което означаваше, че ще скучае още доста време, но поне ще си има някаква работа за малко време.. Гинтоки най вече се зардва, защото искаше да стане не само силен, но и бърз а във свитъка прочете, че става и доста по бърз, когато отвори някоя чакра порта. Затова той реши, че няма друг избор освен да даде всичко от себе си, но нямаше да се откаже без да научи техниката която му трябваше.. Момчето видя, че за отварянето на чакра портите не му трябват никакви знаци и също така научи, че са общо осем, но той нямаше да учи всички на ведън просто щеше да се постарае да научи поне една а след като с късмет стане Чунин той щеше да научи и втора чакра порта. Момчето трябваше да поработи доста, защото не беше отварял никакви чакра порти до сега а и Тайджутсуто му не беше толкова добро колкото на някой други хора, но поне според него скоро щеше да надмине всички след като научише такава силна техника, като отваряне на чакра порти.. Момчето скръсти ръцете пред лицето си и след това започна да съсредуточава чакрата си, като я изпращаше по цялото тяло и най вече към точките които му трябваха за да отвори чакра портата.. След няколко секунди той се чустваше готова и изведнъж освободи цялата чакра, като отвори очи и извика - Първа портал.. ОТВОРИ СЕ !

След няколко секунди момчета застана под едно дърво, като започна да си почива след ученето на тези силни техники, но той знаеше, че има още много да учи защото точно в този момент момчето държеше в ръката си свитък, който не беше отворил нито прочел затова трябваше да се постарае, като искаше да покаже на светът че е много силен, но все още незнаеше какво може да научи което да е по силно от техниката която току що беше тренирал. Момчето се поогледа и видя, че почти всички вече имат призоваване на някакво същество, но той не харесваше много жабите нито кучетата, защото жабите бяха прекалено нахални и говореха прекалено много а кучетата бяха прекалено слаби и нямаше да помогнат много на момчето. Затова той се отказа за секунда от тази идея, като отвори свитъка и какво да види. Вътре във него наистина пишеше за Куьоши но Джутсо.. Но момчето не можеше да си избере какво да призовава, защото за сега нищо не му изглеждаше прекалено силно за него а той искаше да стане наистина силен не, като някой по слаби нинджи които призоваха първото нещо което видят, защото им се е сторило много силно. Момчето реши, че след като почете малко за другите нинджи от Коноха ще може да си избере какво точно да призовава. След няколко секунди той си извади книга със заглавие " Санините " Като започна да си чете и да се възхищава на силата на някой нинджи. Момчето виждаше, че всички имаха страхотен кеке генкай, но и той скоро щеше да научи много добри техники затова вярваше на проценти, че може да стане почти толкова велик колкото Санините.. Изведнъж момчето видя в книгата красива висока и русокоса жена с много солеми гърди, когато я видя той си каза че е прекалено крехка за да бъде санин, но започна да си чете. Момчето четеше за Тсунаде, като си каза, че това е една от най слабите Санинки, защото имаше прекалено много недостатъци. Момчето четеше докато изведнъж не видя името на момичето за което чете и разбра, че това е самото Хокаге.. Когато видя това Гинтоки възбуди интереса си и започна по бързода разлиства страниците на книгата си, като дори видя боя на Тсунаде срещу Орочимару и се възхити на силата и а най вече се възхити на призоваващото и джутсу, защото червеите изглеждаха доста интересно нещо с което може да започне. Защото тези твари му се струваха почти непобедими зареди факта, че можеха да се разпръсктват на много части. Момчето се усмихна и хвърли книгата на някъде, като веднага скочи на краката си и отвори свитъка, като започна да си чете за призоваването на червеи. Гинтоки нямаше как да не си признае, че му беше много интересно и затова взе крайно решение да научи това Джутсу.. Той със единя си зъб направи лека рана на пръстът си колкото да го разкървави малко и след това се усмихна, като запамети на бързо всички сийлове и започна да ги прави не много бързо. След няколко секунди момчето беше готово и разтвори докрай свитъка, като се беше подписал и удари в земята с него след направените знаци. Момчето се надяваше да успее с призоваване на червеи много и затова извика на глас - Куьоши но Джутсу.. Призоваване на Червеи..

ПП : Сори че е на две части ама ми изписа, че е пракелно голям поста..
Върнете се в началото Go down
Килдеш
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Килдеш


Брой мнения : 152
Join date : 18.07.2009
Age : 30
Местожителство : ~Димитровград~

Character sheet
Интелект: 75/1000
Сила: 75/1000
Бързина: 75/1000

Нинджутсу площадката - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нинджутсу площадката   Нинджутсу площадката - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 19, 2009 3:56 am

Килдеш си би шута.
Върнете се в началото Go down
Ники
Admin
Admin
Ники


Брой мнения : 365
Join date : 16.07.2009

Character sheet
Интелект: 5/1000
Сила: 5/1000
Бързина: 5/1000

Нинджутсу площадката - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нинджутсу площадката   Нинджутсу площадката - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 19, 2009 5:04 am

Браво ся ... Райто успя с призоваването на кучета +5 инт + 5 бързина + 5 опит + 5 чакра + 5 сила ... Гинтоки супер пост !!! Страхотно !! Ти успя с кай , отваряне на първата порта и призоваването на червеи + 15 алл статс ... Килдеш с 2-та поста ти имаш общо + 10 алл статс и си успял и със temporary paralysis и с другото за змийте ... данте ти успя с bullet-a + 5 all stats ... така вс сте готови и вс е попълнено в шиит-а
Върнете се в началото Go down
https://naruto-nightlife.bulgarianforum.net
Учиха Клауд
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Учиха Клауд


Брой мнения : 61
Join date : 18.07.2009

Character sheet
Интелект: 100/1000
Сила: 100/1000
Бързина: 100/1000

Нинджутсу площадката - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нинджутсу площадката   Нинджутсу площадката - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 19, 2009 6:39 am

Клауд се появи и каза:
-Искам Шадоу Шурикен Джутсо и Парализиращата техника.
Върнете се в началото Go down
Ники
Admin
Admin
Ники


Брой мнения : 365
Join date : 16.07.2009

Character sheet
Интелект: 5/1000
Сила: 5/1000
Бързина: 5/1000

Нинджутсу площадката - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нинджутсу площадката   Нинджутсу площадката - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 19, 2009 6:42 am

Какаши му ги показа и каза :
- Започвай ...
Върнете се в началото Go down
https://naruto-nightlife.bulgarianforum.net
Данте
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Данте


Брой мнения : 82
Join date : 18.07.2009

Character sheet
Интелект: 131/1000
Сила: 131/1000
Бързина: 131/1000

Нинджутсу площадката - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нинджутсу площадката   Нинджутсу площадката - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 19, 2009 7:04 am

Wind Release: Toad Gun (със Гамататсу)

Данте дойде и се замисли коя техника да тренира и изведнъж се сети за призоваващата техника и се зачуди какво ли още освен Гамабунта може да призовава или какви ли още техники може да прави чрез призоваващата техника. Той отръфна малко от палеца си и направи сийловете “Boar, Dog, Bird, Monkey, Ram” и сложи ръката си на земята, като съсредотучи чакра в дланта си и каза:
-Summoning Technique! – и призова Гамататсу, след което Данте изгледа тъпо жабата и каза: -Ей, ще може ли да се научим да правим някоя комбинирана атака, така нали разбираш да можем да убиваме противниците си. – а Гамататсу му каза: -Ама за таци цел ще трябва да станем едно цяло, имам предвит, че ще трябва да направим нещо като ритуал на жабите. – Данте изгледа тъпо и се замисли “Явно не схващам много какво има на предвид този.” След което се заеха да танцуат песента на жабите (лмао, онова там дето се пееше за мухи и разни такива). След, като завършиха да правят там ритуала на жабите хд, Данте загледа тъпо Гамататсу и му каза: -Абе, ти изобщо имаш ли суйтон елемент?. – а Гамататсу му отговори –Значи сега ще се опитаме да направим една комбинирана атака, но ти ще трябва да вложиш малко въздушна чакра точно, когато и аз се опитвам да изстрелям водното оръжие. Сега схвана ли? – А Данте го изгледа някак си особено и му каза: -Да, май схващам за какво става на въпрос. – След което застана върху Гамататсу и двамата се подготвиха да направят техниката. Данте започна да влага въздушната си чакра в Гамататсу, а Гамататсу напълни корема си с вода и каза:
-Wind Release: Toad Gun! – само че успя да изстреля само водата, която беше събрал и я изстреля като фонтан (рофл). Данте издъхна и си каза: -Това ще бъде доста проблемно и досадно... – след което се замисли “Но трябва да стана едно цяло с Гамататсу.” – след което каза на Гамататсу да направят нов опит и започна да събира въздушната си чакра, а Гамататсу започна да събира водната си чакра и Данте попита Гавататсу дали е готов. Щом получи знак за “да”, Данте сложи ръката си на Гамататсу, изпращайки въздушната си чакра в него и каза:
-Wind Release: Toad Gun! – но този път пак не успяха да направят нищо. Данте се спря за малко и каза на Гамататсу: -Е, май е време да си починем малко. – а Гамататсу му каза: -Съгласен съм. Виждаш ли, започна да мислиш точно като мене. – Данте кимна и седна под едно дърво за да си почине. След, като си починаха достатъчно, Данте скокна от дървото и каза на Гамататсу: -Е, време е да направим отново техниката, така че се захващай за нов опит. – след което Данте застана зад Гамататсу и започна да събира въздушна чакра, а Гамататсу започна да събира неговата водна чакра. Когато и двамата събраха чакрите си, Данте сложи ръката си върху главата на Гамататсу, като концентрира въздушната си чакра и каза:
-Wind Release: Toad Gun! – и Гамататсу изстреля отново един фонтан от вода. Данте се замисли и си каза на ум “Ааа, да, ясно. Значи за да направя техниката трябва да се свържа със Гамататсу.” – след което застана върху Гамататсу, като затвори очи и се опита да се свърже с него. Когато се свърза със Гамататсу, той му даде сигнал да започнат техниката и молд-на въздушната си чакра, също така и Гамататсу молд-на неговата водна чакра и напълни стомаха си с нея и точно на време, когато щеше да я изстреля, Данте си сложи ръката върху главата му и каза:
-Wind Release: Toad Gun! – и Гамататсу изстреля една огромна струя от вода
Нинджутсу площадката - Page 11 800px-Water_and_Wind



Wind Release: Toad Oil Flame Bullet (със Гамакичи и Гамататсу)

След успеха на Гамататсу и на Данте, Данте скокна от него и му каза: -Браво бе, брат, успяхме да направим комбиниращата техника. – и след това попита Гамататсу дали могат да научат още една такава комбинирана атака, само че този път да е по-смъртоностна, а Гамататсу му отговори, че може, само че за да успеят да направят тази техника, Данте ще трябва да призове и Гамакичи. Данте се огледа и си каза на ум “Е, какво имам да губя...ще го призова разбира се”, след което си въздъхна и си отпочина за малко време. Когато беше готов, Данте отръфна малко от палеца си, като потече кръв и направи отново знаците “Boar, Dog, Bird, Monkey, Ram”, като сложи ръката си на земята и вложи чакра в дланта си, след което я извлече и каза:
-Summoning Technique! – и призова Гамататсу, който го поздрави и го попита защо го е призовал, а Данте му отговори, че го е призовал, понеже иска да научат заедно някоя нова комбинирана атака, а Гамататсу му каза, че може разбира се, само че този път ще трябва и Гамакичи да участва в тази работа. Данте застана между Гамакичи и Гамататсу и ги попита какво трябва да направи, за да направят комбинираната техника, а Гамакичи му отговори, че трябва да стане по същия начин, както и предната техника със суйтона, само че трябва да сме свързани и тримата едновременно, не само ти и Гамататсу. Данте се хвана за главата и си каза на ум “Пфф, колко проблемно!” – след което се замисли и погледна нагоре, като си каза “Но ако науча тази комбинирана атака, ще мога да използвам толкова могъща комбинация, че е достатъчна да нарани и санби, а и като се замисля това е малко трудна работа...но няма защо да се бавя, трябва да направя техниката”. – след тези размишления, той се подготви за нов опит да направи техниката, като попита Гамакичи дали след като са направили ритуала на жабите, трябва да го правят отново, а Гамакичи му отговори, че той по принцип лесно се свързва с хората, така че няма да е нужно да правят втори ритуал. Данте се успокои и си каза на ум “Какво облекчение...все пак, и този път ще ни е малко сложно да направим техниката, понеже за тази техника се иска да се свърша със две жаби.” – след тези размишления, Данте даде сигнал на Гамакичи и Гамататсу, че е готов да направят техниката. Той застана върху Гамататсу и започна да му влага дам от въздушната си чакра, а Гамататсу каза:
-Wind Release: Toad Oil Flame Bullet! – само че Гамататсу изстреля олиото като фонтан, а Данте издъхна и си каза на ум “Същото е като преди, но сега може и да стане по-лесно, от колкото предният път”. – след тези размишления, Данте даде на Гамакичи и Гамататсу знак за тайм аут и той отиде под едно дърво да си почине, а Гамакичи и Гамататсу застанаха там върху едни камъни да си починат. След кратката почивка, Данте си каза на ум “Добре, време е да направим техниката отново, но този път ще трябва отново да се свържа с жабите.” – като стана от дървото и отиде по средата на терена, като даде знак на Гамакичи и Гамататсу да направят нов опит. Той застана зад Гамакичи и затвори очи, като се опита да се свърже в едно цяло с тях двамата. След, като осети, че е готов (или поне така си мислеше), той даде знак на Гамататсу да се напълни с олио и сложи ръката си върху главата му, като вложи въздушната си чакра в него и каза:
-Wind Release: Toad Oil Flame Bullet! – но пак нищо не стана, Гамататсу изстреля струята от олио като фонтан...Данте издъхна и си каза на ум “По дяволите, къде сбъркахме този път” – след което се подсети, че за да направи тази техника, трябва да вложи въздушната си чакра точно, когато Гамататсу се опита да изстреля олиото, след което им даде знак да започнат на ново, като този път Данте се надяваше да успеят. Той застана над Гамататсу и затвори очи, като започна да се съсредотучава, като се опитваше отново да стане едно цяло с Гамататсу. И когато почувства, че е готов, той даде знак на Гамататсу и Гамататсу напълни стомаха си с олио. И точно преди да изстреля олиото, Данте си сложи ръката върху главата му, като вложи и въздушната си чакра, а Гамакичи през това време се нагласи да изстреля огнената техника и когато всички бяха готови едновременно да направят техниката, Данте каза:
-Wind Release: Toad Oil Flame Bullet! – и се получи нещо такова:
Нинджутсу площадката - Page 11 800px-Toad_Oil_Flame_Bullet
Върнете се в началото Go down
Ники
Admin
Admin
Ники


Брой мнения : 365
Join date : 16.07.2009

Character sheet
Интелект: 5/1000
Сила: 5/1000
Бързина: 5/1000

Нинджутсу площадката - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нинджутсу площадката   Нинджутсу площадката - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 19, 2009 7:05 am

браво ледениииииииии спр пост ! + 20 алл статс ! сега ги добавям
Върнете се в началото Go down
https://naruto-nightlife.bulgarianforum.net
Данте
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Данте


Брой мнения : 82
Join date : 18.07.2009

Character sheet
Интелект: 131/1000
Сила: 131/1000
Бързина: 131/1000

Нинджутсу площадката - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нинджутсу площадката   Нинджутсу площадката - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 19, 2009 7:17 am

Данте прибра жабоцине хД и каза:
-Какаши-сенсей, ще ме научиш ли на Demonic Illusion: Hell Viewing Technique и на Flying Swallow? xD
Върнете се в началото Go down
Ники
Admin
Admin
Ники


Брой мнения : 365
Join date : 16.07.2009

Character sheet
Интелект: 5/1000
Сила: 5/1000
Бързина: 5/1000

Нинджутсу площадката - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нинджутсу площадката   Нинджутсу площадката - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 19, 2009 7:19 am

xD Какаши каза :
- Да ... Проблем ? Проблематика ? Проблематичност ? - и си дръпна бандата като си врътна шарингана и добави - гледай мойто момче ше получиш таквоз заради корупцията ! - и му показа техниките .
Върнете се в началото Go down
https://naruto-nightlife.bulgarianforum.net
Учиха Клауд
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Учиха Клауд


Брой мнения : 61
Join date : 18.07.2009

Character sheet
Интелект: 100/1000
Сила: 100/1000
Бързина: 100/1000

Нинджутсу площадката - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нинджутсу площадката   Нинджутсу площадката - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 19, 2009 7:53 am

Парализата.-Клауд направи к(няколко сеала захапа си пръсна и призова Паккун като му каза:
-Сега си ми опитно Зайче!Като направи сеаловете концентрира чакрата си и се опита да го парализира но нищо не стана а Клауд си помисли ``Пак ли трудна техника ве писна ми начи техника след техника кой след коя по трудна.После скочи и отново направи няколко сеала и се опита да парализира но без никакъв минимален успех не успя да го парализира.Той се ядоса и отново направи силовете и се опита отново да парализира Пакксун но не беше отново правилната комбинация.Той се ядоса и направи отново знаците обаче ги обърка и не можа да направи техниката като хората и не направи нищо на Паккун.Той този път направи сеаловете без глешка и се опита да парализира Паккун като отново не успя да го направи и каза:
-Тази техника ме усра значи...После седна за да помисли начин по който да схване техниката и си мислеше как да успее да го направи.Той се изправи и погледна мрачно Паккун като направи няколко сеала и го погледна като отновво се опита да го парализира но Пакун можеше да мърда самоче съвсем малко по бавно и не си личеше а Клауд си изпускаше нервите за пореден път днес като си мислеше ``Чунин Ехама идва трябва да съм готов за всякви изроди там и ми трябват различни техники за различни ситуаци.``После отново направи знаците и се опита да Парализира Паккун но без успех като вече сериозно се беше зайнтригувал от техниката и от начин по който да я научи бързо и ефективно.Той отново се пита да го направи като все нямаше ефект и на Клауд взе че почна да му омръзва вече като каза на Паккун:
-Какво мислиш как да я овладея?А Паккун си траеше а Клауд отново направи знаците и се опита да парализира Паккун но този път успя да го направи замалко.Той този път отново направи сеаловете сръдетоточи се и си мислеше на ум ``Няма да се проваля подяволите тази техника е по малка от някъв Шибан Пай!``Каза Той като направи знаците събра чакра и погледна Паккун като му извика:
-Времена Парализа Джутсо!И го парализира като беше щаслив че най после е успял и каза на Паккун:
-Довечера че черпа кучешка храна.

Шадоу Шурикен Джутсо-Клауд направи няколко сеала и метна един Шурикен към опонента чучелото и извика:
-Шадоу Шурикен Джутсо!И нищо не стана като Той си мислеше ``Тряа ми почивка сериозно от тва скучно учене хД``Като отново направи знаците и метна Шурикена към чучелото и този път Шурикените станаха 2 Като клауд каза:
-Ха Паккун ти не можеш това.А кучето го изгеда се едно е кретен хД.После той отново метна Шурикен направи знаците и Шурикените станаха 3 като Клауд си мислеше ``Тази техника е по лесна от другите почвам да я схващам.И отново метна Шурикен и направи знаците като този път Шурикените станаха 4 а Клауд после метна още Шурикени като Направи Шадоу Шурикен но Джутсо и шурикените станаха 5 а Клауд си мислеше ``Колко ли трябва да направия за да го овладея перфектно?``Запита се той като метна отново Шурикен и извика:
-Шадоу Шурикен ДЖУТСО!И шурикените станаха 8 а Клауд си мислеше напредвам.После се сръдетоточи и направи някакви сеалове като метна един Шурикен и направи Шадоу Шурикен но джутсо като Шурикените станаха 16 а Клауд извика се кефеше и си мислеше ``Ако продължавам така ще бъда готов за по малко от колкото съм се мъчил за която и да е друга техника.Каза си той като се сръдетоточи събра чакра приготви един Шурикен като го метна и извика:
-шадоу Шурикен ДЖУТСО!И Шурикените станаха 20 а Клауд се зарадва и каза:
-Колкото повече чакра толкова повече Шурикени.
Върнете се в началото Go down
Ники
Admin
Admin
Ники


Брой мнения : 365
Join date : 16.07.2009

Character sheet
Интелект: 5/1000
Сила: 5/1000
Бързина: 5/1000

Нинджутсу площадката - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нинджутсу площадката   Нинджутсу площадката - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 19, 2009 8:01 am

той успя + 5 алл ся ти ги слагам
Върнете се в началото Go down
https://naruto-nightlife.bulgarianforum.net
Гинтоки Саката Учиха
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Гинтоки Саката Учиха


Брой мнения : 55
Join date : 18.07.2009

Character sheet
Интелект: 105/1000
Сила: 105/1000
Бързина: 105/1000

Нинджутсу площадката - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нинджутсу площадката   Нинджутсу площадката - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 19, 2009 8:04 am

" Шуншино но джутсу.. " Каза си момчето, като се досети че не е подобрил тази си техника и затова трябваше да се постарае още малко а да не си почива все още, като пълен лентяй който се връща от работа и ляга на леглото за няколко дни. Момчето искаше да стане силен и бърз, защото не беше много добър в нинджутсу и най вероятно там щеше да го смажи всеки, но поне имаше истинска сила, която никой нинджа не можеше да замени и победи. А това си беше волята му. Воля, която всяка нинджа трябваше да уважава почита и най вече да завижда на хората с повече воля. Момчето имаше достатъчно воля, защото много трудно се отказваше и за сега не му се бе случвало да се предаде във битка и най вероятно нямаше скоро да му се случи, защото момчето щеше да се бори до край и да докаже, че заслужава да съществува каквато беше и целта му.. Но за сега момчето просто трябваше да потренира доста много, защото скоро наближаваше чунинския изпит а той можеше и сам да си признае, че не беше много подготвен сравнявайки с това което тренират другите и това което тренираше той. Момчето реши вече да започва, защото времето течеше а той не се подготвяше както трябва. Момчето реши да започне с подобряването на Шуншина възможно най бързо, като застана в средата на площадката и си каза " Добре време е да направя тази си техника по силно, но ще трябва да поработя доста много, защото не е обикновенна техника а вече второ ниво на Шуншин но джутсу.. Момчето започна да съсредуточава чакра в краката си, като бавно се засилваше и накрая освободи всичката чакра от краката си, като се истреля на пред и без да иска падна във водата. Момчето не разбра дали е по бърз, но предполагаше че толкова му стига за ученето на техниката и отиде до едно място да се преоблече, като по случайност си беше намерил подходящо място зад едно дърво и взе ниднжа чантичката с дрехите си вътре, като отиде зад дървото и почна да се преоблича чудейки се дали е успял с вдигането на Шуншина, като по едно време попита Какаши как е минал Чунинския изпит -Аз...беше отдавно и не толкова трудно...въпреки че беше доста опасно.Добре,че бяхме добър отбор...да ти кажа честно,ако имаш добър отбор,няма от какво да се страхуваш.Това е секрета на победата.-отговори сенсея. Гинтоки вече се бе преоблякъл и се замисли върху думите на сенсеят си , явно имаше нещо вярно иначе нямаше да го каже . Трябваше да тренират за благото на отборът , да комбинират джутсутата си уменията , за да стават все по - добър тандем .- С тези думи искахте да ми направите намек да не си губя време във плуване , а да се залавям да уча джутсута ли сенсей ? - каза , търсейки и друго значение на казаното от Какаши
- Аз съм готов , трябваше само малко да се охладя - допълни при което зачака заповеди от сенсеят си или пък той чакаше Гинтоки да си избере какво да тренира ?-Имаш ли някаква техника на ум?Като стратег,бих ти препоръчал,Кири Гакуре но джутсо или Кагемане но джутсо-допълни сенсея. - Исках да се специализирам в светкавичните джутсута , но има време ... ще послушам съветът Ви и ще си избера Кагемане Но Джутсу - каза момчето след като се замисли какво знае за техниката , но единственото което му дойде на ум бе че използващия кара сянката си да се движи и съединявайки я с противниковата може да го контролира - А бихте ли ми обясни ли и как се разпределя чакрата и изобщо как да посигна този ефект със движещата се сянка ... Секрета се крие че трябва да вложиш чакрата си в сянката и да я растегнеш,колкото се може повече.Трябва ти 5 метра,за да го направиш.Опитай се-отговори сенсея.Гинтоки изслуша кратката реч на сенсеят си и почна да мисли : " Предполагам ще иска да изпробвам джутсуто върху него " , но след като видя другите трениращи на площадката на КАкаши се сети , че едвали ще може ... за това сам щеше да си го тренира . За пореден път обаче , ДАнте надминаваше силите на Гинтоки ... явно Гинтоки нямаше достатъчно желание за развитие ... в главата на генинът почнаха да извират всякакви мисли как да се възползва от ситуацията , какви неща можеше Данте да направи ако Гинтоки го атакува , такива неща че чак Какаши да се изплаши . Но това щеше да почака докато не се измъкнеше от техниката на сенсеят , сега момчето щеше да забрави за малко това и да се средоточи изцяло върху техниката . Гинтоки сложи принадлежностите във горнището / книги , шурикени , кунаи и т.н. / като ги остави до един камък , където да ги вижда . След което започна да прави големи крачки / около един метър между крак / с които да отбели необходимите пет метра от камъкът до мястото от където щеше да изпълнява техниката . Няколко секунди по късно , момчето бе набелязало с права линия върху пясъкът стартовата позиция . За да пести всеки сантиметър , Гинтоки застана точно в началото на линията , като гледаше да не я престъпи ... погледна целта си / камъкът с принадлежностите му / и му се стори добро предизвикателство , надяваше се да не отнеме прекалено много време . Вярно че обучението зависеше изцяло от него , но чуунинския изпит беше съвсем скоро , така че щеше даде доста от себе си , за да успее на време . Генинът също се зачуди дали , като успееше да усвои първото ниво на техниката , дали щеше да може да прави сянката си да се разделя / в смисъл да хгваща мноог противници / или за сега можеше само да я криви и удължава . Каквото и да можеше да прави с нея , те първа щеше да научи , защото Гинтоки почна да се фокусирва . Мислейки само за думите на сенсеят си , Гинтоки си припомни какво точно трябваше да направи : " Първо трябва да концентрирам малко количество чакра , като го вложа във сянката си и постепенно я разстягам към камъкът " Генинът осъзнаваше , че колкото по дълга ставаше сянката му , толкова повече щеше да се стеснява и това беше проблем , трябаше да доведе до минимум ширината и съвсем мака нишка да беше джутсуто щеше да подейства затова момчето се фокусира за пореден път и почна с изпълнението на джутсуто . Както вече му си бе наумило събра чакра от тялото си и почна да я влива в сянката , като постепенно и плавно я караше да се растяга все по напред и по напред , щеше да опита до ширина пет сантиметра на сянката.
Върнете се в началото Go down
Гинтоки Саката Учиха
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Гинтоки Саката Учиха


Брой мнения : 55
Join date : 18.07.2009

Character sheet
Интелект: 105/1000
Сила: 105/1000
Бързина: 105/1000

Нинджутсу площадката - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нинджутсу площадката   Нинджутсу площадката - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 19, 2009 8:05 am

Момчето растегна сянката си на 30 см,като това беше прогреса който постигна в този опит.Гинтоки се бе коцентрирал върху посоката на сянката си като я наблюдаваше как изминава сантиметър по сантиметър към камъкът , виждайки колко бавно се придвижва към целта си Гинтоки си помисли , че ще отнеме доста време докато сянката му мине необходимите пет метра , а в същият момент сянката спря да се мести на тридесетият сантиметър . Явно не бе схванал точното изпълнение на джутсуто , трябваше да направи още някой друг опит , за да свикне със техниката . Гинтоки погледна напред / там беше слънцето , защото ако беше зад него сянката му щеше да си е поне петдесет сантиметра и то без да използва джутсуто / , слънцето огряваше измореното му тяло . До сега бе учил само трудноизпълними джутсута , а това сега беше дори от най- лесните съвземайки се от проваленият опит , Гинтоки се сети че точно слънцето би му помогнало да напредне още повече във техниката . Момчето щеше да застане с гръб към него , за да може сянката да му стане по-напред , а за да замаже номерът пред сенсея , че не го прави нарочно измисли нещо простичко . Генинът се направи на изтощен и замахна с ръка , като се хвана за челото и каза на сенсеят - От слънцето не мога да се концентрирам добре , изгаря ми мозъкът .... Мисля да застана със гръб към него - като ленниво почна да върви към камъкът , стигайки до там Гинтоки отброи поредните пет метра от него към слънцето като застана със гръб към него и вече можеше да се види напредък и без да е използвал джутсу - Аааа - каза отпускащо момчето - Така е много по - добре - при което отбеляза с крак стартовата си позиция от която щеше да прави Кагемане Но Джутсу . И така след като вече всичко бе по план , генинът можеше да започне със правенето на техниката , Гинтоки погледна камъмъкт същото растояние , същите пет метра . Трябваше този път да успее да намали разтоянието между камъкът и сянката с възможно най - много . Момчето имаше голяма сигурност , че ще успее ... все пак със първият си опит накара сянката да се раздвижи , значи имаше потенциалът да успее . След като се средоточи върху детайлите - сянка , камък момчето затвори очи , като за да има по - голяма концентрация събра ръцете си в някакъв синвол или сийл / ъъъ не знам как се казва сийлът / с който щеше да праща по - лесно чакрата си към сянката . Успявайки да се фокусира още малко , момчето почна да изтегля чакра от тялото си като във същото време я вливаше във сянакта си , с което пък правеше опит ад я растегне до максимално колкото можеше и то към камъкът , с започването на всичко това Гинтоки извика - Кагемане Но Джутсу - при което чакрата тогава почна да извира от тялото му ... Този път момчето успя да растегне сянкато общо на 60 см. Развълнувано , че може да направи по - добър опит момчето погледна как се е справило , отваряйки очи още когато сянката тъкмо вземаше да се растяга ... стигна до невероятните шестдесет сантиметра , които си бяха абе що годе прилично постижение . Гинтоки не искаше да мине и без това прекалено бързо джутсуто , макар и да гонеше срок xD . Давайки и последен напън на чакрата си за опит да я растегне поне още малко , момчето видя , че не става така трябва явно още със началото на опита да вкараш достатъчно количество чакра и да си достатъчно концентриран , за да растегнеш сянката си на нужното разтояние . За това момчето реши да се концентрира повече , нямаше с какво друго да мами и му оставаше само да прави опити докато не научеше техниката , трябваше му добра концентрация и не само за един опит , а за абсолютно всичките за това реши да се отдаде на няколко минутна медитация , която може би щеше да има ефект върху джутсто . Генинът седна на горещият пясък , не мърдайки и сантиметър от мястото на което беше и затвори очи , опита да изпразни съзнанието сии да се концентрира върху нещо отпускащо , нещо което не натоварваше чак толкова главата му , може би пълнолуниет погледнато от терасата на хотелската му стая , която така и не " изконсумираха " със някое яко кунойчи , придаваща спокойствие , мир и тишина върху всичо наоколо . Може би това го отпускаше до такава степен , че да премахне стреесът насъбран от последните мисии , предстоящият Чуунински изпит , на който щеше да има участинци , които буквално си бяха за ниво Джоунин xD . Няколкото минути изпълнени с положителни емоции може би щяха да имат ефект върху Гинтоки и той на това се надяваше главно . След като отвори очи и се изправи на краката си , момчето мислеше да продължи със следващият си опит , като бе толкова сигурен във себе си , че знаеше със сигурност , че ще мине единият метър . Затвори очи , като събра ръце във формата на сийл и почна да се коцентрирва само върху джутсуто , като изолира всякакви други излишни неща настрани , както бе направил в медитацията .След това почна бавно да извлича чакра тот тялото си вливайки я в сянката си , с което правеше опити да я разтегне до максимум към камъкът , без да я криви на страни - Кагемане Но Джутсу - естествено е изрекъл след като е почнал да го прави джутсуто. Момчето е направило сянка,която се разтегна на 2 метра,а му трябваха цели пет.Гинтоки отново отвори очи точно когато почна да прави джутстуто .
Върнете се в началото Go down
Гинтоки Саката Учиха
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Гинтоки Саката Учиха


Брой мнения : 55
Join date : 18.07.2009

Character sheet
Интелект: 105/1000
Сила: 105/1000
Бързина: 105/1000

Нинджутсу площадката - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нинджутсу площадката   Нинджутсу площадката - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 19, 2009 8:05 am

След като видя , че изминава растоянието от един метър , Ейзан се зарадва че успя да направи такъф напредък , но постепенно тя увеличаваше дължината си като скоро щеше да направи и метър горница . Доволен от резултатът си , Гинтоки разбра явно медитацията е имала голям ефект върху постигнатото този опит , ако успееше да се концентрирва по лесно , джутсутата щяха да се правят самички без много опити . Добра теория , която за жалост Гинтоки не искаше да изпробва а и нямаше време за такива експерименти , за това продължи да размишлява върху джутсуто как би могъл да го използва във битка за предимствата и недостатъците , но тъкмо когато се сети за едно от тях , момчето се отказа защото не искаше да се затурмозява със такива неща и то като още не се знаеше дали ще научи техниката . Гинтоки се зае и със поредният опит - до сега имаше напредък и смяташе да постигне още много такива . Генинът маркира с очи последният си опит и мислеше да го мине най - малко с двадесетина сантиметра горница , така постепенно щеше да прави малки напредъци и накрая джутсуто щеше да е успешно , докато най - накрая не стигне самият камък . Гинтоки затвори очи и започна да се концентрирва , като постояннно си припомняше кое действие след кое следва и тъкмо когато щеше да започне се сети , че трябва да събере ръцете си във сийл и чак тогава да почне със извличането на чакрата си . След като оформи сийлът , генинът почна да извлича чакра от тялото си като този път гледаше да е по - голямо количество , задържа я за няколко секунди и извика - Кагемане Но Джутсу - като сега почна да вкарва чакрата в сянката си , която от своя страна почна да се растяга . Гинтоки отвори очи , за да види дали ще има напредък като даваше още и още чакра в опит да я разтегне до максимално колкото можеше . 2 метра и 30 сантиметра растягане постигна той.Половината от разтоянието можеше да се каже че бе изминато , сякаш изведнъж Гинтоки бе придобил супер сили . Последните му два опита направо го изумиха , толкова много напредна със джутсуто , че не беше за вярване . Явно вече бе схванал как се прави техниката и най - вероятно му оставаше още съвсем малко , за да я и завърши . Следващите няколко минути бяха важни , да се концентрира достатъчно и да може да мине джутсуто . Момчето усещаше как съвсем скоро щеше да постигне първо ниво на техниката и да си даде малко почивка . Но имаше още работа , не трябваше да се разконцентрирва точно по средата на техниката имаше време за празнуване , сега саамо не трябваше да се отклонява от целите си , а да продължава да тренира . След като прибра сянката си на мястото , Ейзан отново затвори очи и започна да медитира както предният път , още няколко минути нямаше да му дойдат зле . За толкова малко време със колко много неща му се напълни главата , че отново започна да губи концентрация . Сега момчето се заслушваше във тихия бриз минаващ покрай него , надяваше се че ако се самохиптнотизира със този звук отново ще постигне предният ефект и да може да направи добър опит . Времето минаваше , а момчето почна леко да се поклаща в ритъм със звукът на вятъра ... клепачите му леко подскачаха от мелодиата на реещият се пясък , така нищо не можеше да го разконцентрира не чуваше нищо друго бе се средоточил изцяло върху бризът , това трябваше да направи и с техниката . Сега отново щеше да изпробва този принцип върху джутсуто , изцяло отдаденост на Кагемане Но Джутсу . Гинтоки неотваряйки все още очи събра ръцете си във формата на сийл и започна да се коценнтрирва върху техниката , минаха вече няколко секунди от както бе започнал и извика - Кагемане Но Джутсу - с което бе готов да започне със извличането на чакра от тялото си , като във същото време е вкарваше в сянката . Вече бе направил два метра и тридесет сантиметра , а сега щеше да се опита да подобри растоянието . Когато момчето усети , че цялата чакра напуска тялото му и се узова във сянката , той почна да я разтяга напред все повече и повече , като гледаше максимално да я обтегне , за да стигне камъкът който беше на пет метра от него . Последното растояние между краят на сянката и камъкът бе два метра и седемдесет , сега щеше да види дали има напредък или не .
Върнете се в началото Go down
Ники
Admin
Admin
Ники


Брой мнения : 365
Join date : 16.07.2009

Character sheet
Интелект: 5/1000
Сила: 5/1000
Бързина: 5/1000

Нинджутсу площадката - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нинджутсу площадката   Нинджутсу площадката - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 19, 2009 8:10 am

той успя + 30 алл ся ти ги слагам
Върнете се в началото Go down
https://naruto-nightlife.bulgarianforum.net
Гинтоки Саката Учиха
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Гинтоки Саката Учиха


Брой мнения : 55
Join date : 18.07.2009

Character sheet
Интелект: 105/1000
Сила: 105/1000
Бързина: 105/1000

Нинджутсу площадката - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нинджутсу площадката   Нинджутсу площадката - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 19, 2009 8:11 am

" Yes вееее " си каза на ум момчето като в същото време развали джутсуто , бе направил три метра ... поредният добре измайсторен опит от генинът , явно нещата доста добре вървяха , щом бе постигнал цели три метра . Гинтоки разтърка очи , щото му се доплака от якътъ гледка на страно деформирана сянка , сякаш нещо седеше зад него в очакване да атакува , Неее , но все пак отправи лек поглед назад за всеки случай . След като се увери , че всичко е наред генинът избърса потта от челото си като изтръска за пореден път ръката си над земята , оставяйки доста голямо петтно вода върху изсъхналия пясък като в същото време напои и земята xD , защото в моментът нямаше къде да се избърше , а и да имаше нямаше да го цапа я . Беше вир вода , придаващ му вид че току що е излязъл от банята , един от поредните шансове да хване тен също бе на лице естествено . Момчето се съблече и остави жарките лъчи на слънцето да му галят гърба , явно бе свикнал на тази жега , защото ако сенсеят почнеше да пържи яйца на гърбът му нямаше да усети . Абе важното бе , че се справяше с техниката лекото отклонение накара момчето да се осъзнае , последните няколко седмици нямаше време за почивка постоянно тренираше или ходеше на мисия , тогава то осъзна че иска да постигне нещо , да стане шиноби от класа . Нахъсвайки се от поредните вдъхновителни мисли , момчето продължи със опитите за Кагемане . Щеше да направи джутсуто както трябва , а със следващият си опит не само щеше да мине трите метра , щеше да продължи и напред колкото и опити да му отнемат щеше да стигне петте . Вече бяха изминали доста минути от както седеше прав , затова момчето реши да клекне за да си починат малко краката му . Щеше да направи няколко опита клекнал , за да възвърне силите си . Макар и леко изморен от стоенето прав , момчето можеше да издържи още но какъв бе смисълът ако не ги тренираше така , това бе загуба на сили и време , а време момчето нямаше . Затова Ейзан бързи хвана ръцете си на нивото на гърдите , правейки необходимият сийл за джутсуто , затваряйки очи , генинът почна да концентрира умът си като почна да събира чакра в тялото , постепенно я изкарваше и изкарваше докато не събра необходимото количество за джутсуто след като го направи той извика - Кагемане Но Джутсу - при което вече събраната чакра можеше да я вкара в сянката си сега бе моментът , когато трябваше не само да я вкара а в същото време да я и разтяга , правейки я по - дълга и по дълга , в опит да стигне камъкът , момчето си представяше че това е противникът му . Много гадно бе , че не се мърдаше , така можеше да упражнява завой и други маневри , но засега толкова моеше да поситгне само . Още при вкарването на чакра в сянката , Гинтоки отвори очи , за да гледа как се справя със опитът като всеки изминат сантиметър бе радост за очите му ... Все още бе достатъчно концентриран и вкарваше чакра в сянката , надяваше се този опит да успее да направи разтоянието между края на сянката и камъкът много малко ...
Върнете се в началото Go down
Ники
Admin
Admin
Ники


Брой мнения : 365
Join date : 16.07.2009

Character sheet
Интелект: 5/1000
Сила: 5/1000
Бързина: 5/1000

Нинджутсу площадката - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нинджутсу площадката   Нинджутсу площадката - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 19, 2009 8:15 am

каге мане лвл 3 и + 10 алл статс
Върнете се в началото Go down
https://naruto-nightlife.bulgarianforum.net
Гинтоки Саката Учиха
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Гинтоки Саката Учиха


Брой мнения : 55
Join date : 18.07.2009

Character sheet
Интелект: 105/1000
Сила: 105/1000
Бързина: 105/1000

Нинджутсу площадката - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нинджутсу площадката   Нинджутсу площадката - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 19, 2009 8:19 am

Гинтоки виждаше как сянката му напредваше , но за жалост не продължи много , оставаха му може би метър и горница докато успееше . Малко негативно погледнато от негова страна , но седемдесетсантиметра си бяха голямо постижение в сравнение със първите му опити . Какъвто и да бе прогресът му , все пак си беше прогрес : " За шести , седми опит не е зле имаше джутсута които ми отнеха повече време " си каза момчето в опит да прозвучи оптимистично . След като видя , че не може повече да иска от сянката си да се разтяга , Гинтоки развали джутсуто като я прибра и я върна във предишните си размери и форма . Добре се справяше , но имаше нужда още тренировки , техниката трябваше да я повтаря още много пъти за да я научи , за това без да губи време момчето отново почна да се концентрирва , повтаряйки си все едно и също за да не мисли за други работи : " Концентрация .... концентрация " постигнеше ли единство със себе си , Гинтоки отново щеше да пробва с джутсуто , като почна бавно , но сигурно да изкарва чакра от тялото си ... извличаше я постепенно и съвсем скоро щеше да направи нужното количество , в същото време съедини и ръцете си правейки отново сийл ... трябваше да се конецнтрира и в него , за джутсуто след като го стигнеше щеше да извика :
- Кагемане Но Джутсу - и така събралата се от много приливи чакра щеше да я влее изведнъж както предните опити във сянката си , вкарвайки я той веднага почна да я разтяга напред и напред докато не бе сигурен че върви във посока камъкът , сега когато чакрата бе във сянката му , сийлът в готовност и самата сянка разтягаще се до максимална дължина , момчето се концентрира още повече и правеше опити да накара джутсуто да проработи и да измине пет метра допирайки самият камък , колокто и да му беше трудно Ейзан вкарваше и още и още чакра в сянката надявайки се че и това ще е от значение и ще има ефект , макар и да не го бе правил до сега имаше вероятност и това да проработи все пак и от количеството на чакрата зависеше това . Чакра молдът на момчето бе на доста голямо ниво , затова не беше свикнал да използва малко количество в всичките си джутсута , но когао учеше нова техника това му бе проблем да изкава необходимото . С развитието на дадено джутсу тогава ставаше по малка необходимостта н т чакрата , когато шинобито коойто я използва свикне със нейната употреба в дадена техника ...
Върнете се в началото Go down
Ники
Admin
Admin
Ники


Брой мнения : 365
Join date : 16.07.2009

Character sheet
Интелект: 5/1000
Сила: 5/1000
Бързина: 5/1000

Нинджутсу площадката - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нинджутсу площадката   Нинджутсу площадката - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 19, 2009 8:22 am

каге мане лвл 4 и + 10 алл статс ! браво за постовете :] вс е добавено
Върнете се в началото Go down
https://naruto-nightlife.bulgarianforum.net
Sponsored content





Нинджутсу площадката - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нинджутсу площадката   Нинджутсу площадката - Page 11 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нинджутсу площадката
Върнете се в началото 
Страница 11 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Нинджутсу площадката
» Площадката за нинджутсу
» Нинджутсу площадката
» Площадката на Тен-тен
» Тайджутсу площадката

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto Night Life :: Селата :: Конохагакуре :: Тренировъчните полета :: Специализираните площадки-
Идете на: