Naruto Night Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Night Life

The night is the perfect time to strike . When the opponent's guard is down and his weapon is tumbling on the ground .
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Тайджутсу площадката

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Учиха Клауд
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Учиха Клауд


Брой мнения : 61
Join date : 18.07.2009

Character sheet
Интелект: 100/1000
Сила: 100/1000
Бързина: 100/1000

Тайджутсу площадката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайджутсу площадката   Тайджутсу площадката - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 18, 2009 10:39 am

Клауд изчезна.
Върнете се в началото Go down
Данте
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Данте


Брой мнения : 82
Join date : 18.07.2009

Character sheet
Интелект: 131/1000
Сила: 131/1000
Бързина: 131/1000

Тайджутсу площадката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайджутсу площадката   Тайджутсу площадката - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 18, 2009 10:49 am

Данте се засмя и каза
-Бахти якото хД - след което се зае да прави Konoha Reppuu (всъщност така се писало). Той застана пред едно дърво лице в лице и го изгледа тъпо, след което му каза:
-Ти май нещо ми се отваряш, а? - след което се затича към едно дърво и извика:
-Уоо, аз съм Геша (рофл) - и започна да рита дървото от всички страни, като се замисли "Ето това е перфектната тренировка за тази техника може би." като започна да си рита дървото, като си пееше:
-Най-обичам луди-луди жаби, луди-луди жаби на сън, йеах! Също й обичам да троша дървета, яко дървета на сън. - Той изведнъж спря да рита дървото и отскочи от него, като го погледна и каза
-Ти май нещо ми се отваряш, а? Ама нали знаеш че аз много обичам да троша дървета? - след което поседя така десет минути и си каза на ум "Явно тоя не е много разговорничив..." - след което изведнъж стана сериозен, понеже нещо на последък се беше разлигавил яката и си каза на ум "Няма да ме победи едно дърво. Трябва също така да стана по-силен, за да мога да го строша, както в реалния живот". - след тези размишления, той изтича към дървото и скочи високо към него, като изпъна кракът си и го изрита с всичка сила и извика:
-Konoha Reppu! - само че не това, което стана е, че Данте го заболя кракът рофл и той отскочи и си стъпи на земята, като се хвана за кракът и започна да подскача и каза
-Оу, оу, оу! Това боли. - докато си подскачаше, той погледна Гай-сенсей и си каза "Добре де, сега... не бива да се излагам пред любимия ми сенсей". След което спря да подскача и си взе мп4ката, като си пусна на Nigaa-Happy Boom Boom и погледна дървото, като се ядоса и каза
-Аз съм Нига-Хига - като като изтича към дървото и скочи към него, като го изрита със кракът си, след което се извъртя и се появи над него, като пак го изрита. После се обърна от едната му страна и го изрита от там, и накрая го изрита от другата, след което отскочи и стъпи на земята и каза:
-Този път ще стане, сигурен съм. - като се затича със всичка сила към дървото и скочи към него, като разпери високо единия си крак и вложи максимална чакра в него, след което замахна към дървото и извика
-Konoha Reppuu! - и този път успя да строши дървото
Върнете се в началото Go down
Ники
Admin
Admin
Ники


Брой мнения : 365
Join date : 16.07.2009

Character sheet
Интелект: 5/1000
Сила: 5/1000
Бързина: 5/1000

Тайджутсу площадката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайджутсу площадката   Тайджутсу площадката - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 18, 2009 11:07 am

Той успя !
Върнете се в началото Go down
https://naruto-nightlife.bulgarianforum.net
Данте
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Данте


Брой мнения : 82
Join date : 18.07.2009

Character sheet
Интелект: 131/1000
Сила: 131/1000
Бързина: 131/1000

Тайджутсу площадката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайджутсу площадката   Тайджутсу площадката - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 18, 2009 11:07 am

Данте каза
-Гай сенсей, чакра молд? хД
Върнете се в началото Go down
Ники
Admin
Admin
Ники


Брой мнения : 365
Join date : 16.07.2009

Character sheet
Интелект: 5/1000
Сила: 5/1000
Бързина: 5/1000

Тайджутсу площадката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайджутсу площадката   Тайджутсу площадката - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 18, 2009 11:12 am

- Ми ае какво чакаш ?
Върнете се в началото Go down
https://naruto-nightlife.bulgarianforum.net
Данте
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Данте


Брой мнения : 82
Join date : 18.07.2009

Character sheet
Интелект: 131/1000
Сила: 131/1000
Бързина: 131/1000

Тайджутсу площадката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайджутсу площадката   Тайджутсу площадката - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 18, 2009 11:22 am

Данте се усмихна и каза
-Нищо...ей сега ще го усвоя. Той концентрира умерен слой чакра в краката си и постоя 1 минута така, за да се научи да поддържа слоя чакра, без да променя количеството му..И най-малката промяна щеше да е фатална и Данте щеше да се приземи на твърдо..Данте си затвори очите, отвори ги рязко и се засили срещу дървото..Той скочи на дървото и започна да ходи по него, само че не стигна баш до края и извади един кунай, като си отбеляза до къде е стигнал, след което отскочи, правейки задно сауто и стъпи на земята. След провала, Данте реши да направи опит. Той се концентрира и се съсредотучи и отново, като почна да събира умерен слой чакра в краката. След като реши, че е готов, той тръгна съвсем спокойно към дървото и почна бавно да ходи по него...
Върнете се в началото Go down
Ники
Admin
Admin
Ники


Брой мнения : 365
Join date : 16.07.2009

Character sheet
Интелект: 5/1000
Сила: 5/1000
Бързина: 5/1000

Тайджутсу площадката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайджутсу площадката   Тайджутсу площадката - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 18, 2009 11:23 am

още му трябаваше
Върнете се в началото Go down
https://naruto-nightlife.bulgarianforum.net
Данте
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Данте


Брой мнения : 82
Join date : 18.07.2009

Character sheet
Интелект: 131/1000
Сила: 131/1000
Бързина: 131/1000

Тайджутсу площадката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайджутсу площадката   Тайджутсу площадката - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 18, 2009 11:34 am

Когато се запря, Данте маркира пак територията с един кунай и направи задно сауто, след което стъпи на земята и погледна към върха на дървото, като си каза на ум "Този път трябва да успея. На всяка цена." След което се замисли за миг и си помисли "Явно грешката ми е в концентрацията на чакрата, от началото когато бях в нинджа академията нищо не става..." - след което Данте застана в готовност и си каза "Нищо, ще опитам отново, колкото и да е проблемно." Той затвори очи и започна да се концентрира, като започна да събира умерен слой чакра в краката си и да я оформя. След като я оформи достатъчно, той я разпредели и се засили към дървото, като скочи на него и почна да тича все по нагоре и по-нагоре, но стигна само до средата на дървото и маркира територията с кунай отново, след което направи едно задно сауто и се приземи отново на земята, като си отдъхна и си каза "Добре, трябва ми малко време за да мога да събера чакрата там където трябва." Той си отдъхна и затвори очи, като почна да се концентрирва и да събира нужния слой от чакра в краката си, като поседя така малко време, за да прицени колко чакра трябва да разпредели в краката си. След, като реши, че вече е готов, Данте се засили и почна да тича по дървото. Той успя да стигне почти до върха и маркира територията с кунайа, след което направи отново едно задно салто, за да стъпи на краката си. Той се задъха за малко и си каза "Добре, петият път е магията. Този път ще успея". Като се изправи и отново затвори очи, след което си отдъхна, като почна да се концентрирва и да събира чакра в краката си. Когато реши, че е събрал достатъчно умерен слой от чакра в краката си, той скочи на дървото и започна да ходи по него...
Върнете се в началото Go down
Ники
Admin
Admin
Ники


Брой мнения : 365
Join date : 16.07.2009

Character sheet
Интелект: 5/1000
Сила: 5/1000
Бързина: 5/1000

Тайджутсу площадката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайджутсу площадката   Тайджутсу площадката - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 18, 2009 11:35 am

браво успя + 5 от вс
Върнете се в началото Go down
https://naruto-nightlife.bulgarianforum.net
Данте
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Данте


Брой мнения : 82
Join date : 18.07.2009

Character sheet
Интелект: 131/1000
Сила: 131/1000
Бързина: 131/1000

Тайджутсу площадката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайджутсу площадката   Тайджутсу площадката - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 18, 2009 11:39 am

Данте се умете
Върнете се в началото Go down
Учиха Клауд
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Учиха Клауд


Брой мнения : 61
Join date : 18.07.2009

Character sheet
Интелект: 100/1000
Сила: 100/1000
Бързина: 100/1000

Тайджутсу площадката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайджутсу площадката   Тайджутсу площадката - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 18, 2009 2:39 pm

Клауд дойде и каза:
-идвам тук за Суншин Левел 2 и за Лъвското Комбо плюс Конха ДайСенпу!
Върнете се в началото Go down
Ники
Admin
Admin
Ники


Брой мнения : 365
Join date : 16.07.2009

Character sheet
Интелект: 5/1000
Сила: 5/1000
Бързина: 5/1000

Тайджутсу площадката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайджутсу площадката   Тайджутсу площадката - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 18, 2009 2:43 pm

- EXZO xD - каза Гай и му ги показа
Върнете се в началото Go down
https://naruto-nightlife.bulgarianforum.net
Учиха Клауд
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Учиха Клауд


Брой мнения : 61
Join date : 18.07.2009

Character sheet
Интелект: 100/1000
Сила: 100/1000
Бързина: 100/1000

Тайджутсу площадката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайджутсу площадката   Тайджутсу площадката - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 18, 2009 3:15 pm

Клауд се концентрира на Суншин а и се опита да го направи като каза:
-Време е!Суншин!Но не успя да го направи от първия път и си помисли ``Е не винаги става от първия път а нали?``После се сръдетоточи още като си мислеше как ако успее това ще му даде голямо предимство.Той се сръдетоточи и каза:
-Време е Суншин ЛЕВЕЛ 2!Но отново нищо не стана А Паккун се дотътри от някъде и каза:
-Ей защо ме остави бе?Но Клауд не му обърна внимание и вложи чакра в краката си като използва Суншин левел 2 но не можа да се контролира и се разби в едно дърво като си мислеше ``ал това найстина ме заболя ``Посре се изправи и отново вложи чакра в краката си като се опита да направи Суншин ревел 2 но отново не успя и се разби в земята като каза:
-Подяволите не мога да го онтролирам...Той се сръдетоточи и се изправи като си мислеше ``Трябва да стана по бърз подяволите найснита ми тряббва трябва да съм на Топ играта си за Чунин Ехама трябва да СПЕЧЕЛЯ НЯ ВСЯКА ЦЕННА!``Замисли се Клауд като отново събра чакра в краката си и се опита да направи Суншин левел 2 и пак се разби в земята като каза:
-Шит!После се си изправи и седна в ползата на Шикамару и се чудеше как да се оправи с тази техника която му дава такъв зор.Той имаш енаколко едей затова се изправи и пак вложи чакра в краката си като се засили много яко и този път почти успя като се приземи като хората и извика силно от Радост като извика на Паккун:
-Видя ли почти успях видя ли?После отново събра яко чакра и се концентрира мислейки си как трябва да успее като затвори очите си и каза ``аз ще бъда най-Великата Нинджа аз ще сложа ред в този проклет свят аз ще имам мойто....ОТМЪЩЕНИЕ!``каза той като се засили адски много и успя да направи Суншин левел 2 то като погледна Паккун който бе леко учунед и му каза:
-Сега ще го направия без да използвам чакра в краката си!Каза той като сръдетоточи мускулите в краката си и си мислеше само за успеха и се опита да направи Суншин Ревел 2 то но не успя напълно и си каза:
-Подяволите тази техника е адски трудна.После отново се концентрира и каза изведнъж изчезна и той се засили като успя да направи Суншин Левел 2 то и каза на Пакун:
-Гледай и се учи скъпи гледай и се учи!

Коноха Дай сенпу-Клауд се опита через принципа на Коноха Сенпу да направи Коноха дай Сенпу но не успя и се провали унизително като погледна злобно Паккун и му каза:
-Носиш ми лош късмет хД.После се концентрира адси много и отново скочи да направи коноха дай сенпу то се завърня много силно и при падането си изкюлчи ръката като каза:
-Подяволите тая ръка ми трабваше хД.После се сръдетоточи и скочи като отново се опита да направи техниката но не успя.той се ядоса леко и отново скочи и се опита да направи Коноха Дай Сенпуто като този път извика:
-КОНОХА ДАЙ СЕНПУ!Но отново и отново нищо не ставаше.Той се изправи леко изморен от Суншина и каза на Паккун:
-Техниката е изморителна но трябва да я науча.После се изправи и скочи към Дървото мислейки си ``хайде Клауд трябва да успееш тъпо Копеле багеирсто само така ще получиш отмъщението си!``И извика силно:
-КОНОХА ДАЙ СЕНПУ!!!Но просто отново нищо не стана като вече Клауд си изпускаше нервите и си мислеше ``Защо нищо не става подяволите?!``Той пак се концентрира като отново скочи и използва наученото и извика:
-КОНОХА ДАЙ СЕНПУУУУУУ!И счупи едно дърво като си помисли ``Най-после стана нещо подяволите тъкмо се одчайвах.После Клауд се изправи от земята и си мислеше ``Време е да приключвам с тази техника!``И се сръдетоточи и скочи към дървото и използаше цялата си концентрация като изви силно че Паккун даже се стресна:
-КОНОХА ДАЙ СЕНПУУУУУ!И счупи най-едрото дърво и извика:
-ДА
Върнете се в началото Go down
Ники
Admin
Admin
Ники


Брой мнения : 365
Join date : 16.07.2009

Character sheet
Интелект: 5/1000
Сила: 5/1000
Бързина: 5/1000

Тайджутсу площадката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайджутсу площадката   Тайджутсу площадката - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 18, 2009 3:17 pm

той успя + 15 алл
Върнете се в началото Go down
https://naruto-nightlife.bulgarianforum.net
Учиха Клауд
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Учиха Клауд


Брой мнения : 61
Join date : 18.07.2009

Character sheet
Интелект: 100/1000
Сила: 100/1000
Бързина: 100/1000

Тайджутсу площадката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайджутсу площадката   Тайджутсу площадката - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 18, 2009 3:35 pm

Чакра молд ЛВЛ 1-Клауд сръдетоточи чакра в краката си и се засили към едно високо дърво но беше събрал твърде много чакра и направи дупка в дървото и едвам се приземи на крака.После вложи много малко чакра и се засили то още при първата стъпка се преби много жестоко и се хвана за главата като извика на Паккун:
-Как боли.После се изправи някак и си помисли ``И тва е много дасодно подяволите какво пък да направия сега в Синия ад``?После се конценрира мислейки си соло за краката му е си мислеше как ще успее и ще овладее дори и тази много страна техника.Той се сръдетоточи на мах и се засили към дървото като започна да се катери нагоре като одбягваше всеки клан и си мислеше ``Маке ви и тръни ве хД``и ги одбягваше като продължаваше да се катери нагоре а Паккун си мислеше ``Ама че Гениус хД``и Клауд най накрая се качи на върха и извика на Паккун:
-Как е това а най-после я сванах.

Чакра Молд ЛВЛ 2-Клауд дойде до реката и каза на Паккун:
-Това ще е гот!хД.Каза той като направи няколко сеала и каза и помисли ``Сега е време се намокря.``и стъпи над водата като моментално потъна като пън във нея псувайки демокрацията на ум.После излезна от водата и пак събра чакра в краката си и пак стъпи над водата като потъна като камък надолу и си мислеше``ех да бях риба сега хД``После отново излезе изкюпал се и свеж вече като каза на своето верно куче другар Пакун:
-Гледай сега и бъди изумен пиателя.Като събра чакра и започна да ходи малко над водата мислейки си ``Ако се сръдетоточа повече ще успея 100 процента.Като скочи във въздоха и се сръдетоточи и като падна пак над водата той седеше над нея като се кефеше и подскачаше и извика на Паккун:
-Как е това а?После скочи на брега и каза:
-Тнх Гай Сенсей!И изчезна.
Върнете се в началото Go down
Учиха Клауд
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Учиха Клауд


Брой мнения : 61
Join date : 18.07.2009

Character sheet
Интелект: 100/1000
Сила: 100/1000
Бързина: 100/1000

Тайджутсу площадката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайджутсу площадката   Тайджутсу площадката - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 19, 2009 3:22 am

Клауд се върна и почна да подобрява своя Суншин и се опитваше да стигне левел 3.Той се замисли и каза:
-Време е да подобрия Суншин а си на левел 3 Паккун!Извика Момчето и започна да тренира като тичаше наоколо и си мислеше ``Ще стана по силен сега ЩЕ СТАНА УНИКАЛЕН!``Извика на Ум клауд като правеше опити и опити и опити и ОПИТИ да подобри Суншина си.Като превеше опитите той се нараняваше и си мислеше ``Ако успея да го осъвършенствам найстина ще съм уникален и ще съм адси бърз.!каза Той като продължи с Тренировките на Суншина и направи един силен опит но не успя и се разби в земята като каза се обърна към Паккун изгледа го страно и му каза:
-Тва е адски трудно.И продължи да тренира като си мислеше ``Това е адски трудно как ще успея подяволите трябва да се сръдетоточа``Мислеше си той като отново направи тъп Опит като беше разбит в едно дърво и извика на Паккун отново:
-Ай си сменим мястото за малко стаа ли?После продължи със свойте опити като още не действаха опитите му и той се драднеше на мах като си мислеше ``Защо не става тъпата ТЕХНИКА ВЕ``Като продължаваше да прави безсмисрени опити и да се проваля.Той се изправи и отново опита да направи Суншин левел 3 но отново се разби но този път в една скала и вече го беше адски яд и каза:
-Тази техника почвам да я мразя.После отново се засили към със Суншин и изчезна но не можа отново да стигне нужната бързина като се разби в земята и си мислеше ``Техниката е тутален ад подяволите как да я направия без да се изложа?``после отново се изправи като се засили за пореден път като направи поредната пълна излагация и се разби в 2 дървета а Паккун изнища:
-Хей,хлапе какво по дяволите правиш?После Клауд не му отговори и се изправи някак като си мислеше ``Трябва да успея да го направия в Синия ад подяволите``После пак се изправи и се опита да направи Суншина но отново се провали като започна да се ядосва и каза:
-Защо подяволите не става имам принципа!После отново се засили като техниката не ставаше и не ставаше а Клауд се разби право в още едно дърво и изплю кръв а Паккун си мислеше ``Ама че момче въпреки всичко продължава явно предстой нещо важно!``Каза си помяра а Клауд едвам едвам се изправи целия в кръв като взе едни бинтове и се бинтова като каза:
-Сега е време за Купон!Извика той като започна да прави неуспешен опит след неуспешен опит като беше целия натъртен но трябваше да го направи за успеха на начинанието си затова се засили яко и Опита Суншин левел 3 като нищо не стана а той се ядоса като започна умсвено да псува стегна мусулите в краката си като се засили и направи Суншин но не успя точно да го контролира и си каза на ум ``Лол иам бързината но не мога да го контролирам е ще дам няколко опита!``Каза той като първите му 2 опита бяха видимо неуспешни и КЛауд каза На Паккун:
-Време е да приключваме!Като се засили и направи Суншин левел 3 то и успя като си мислеше ``Браво на мене бойна нинджа съм хД``И изчезна.
Върнете се в началото Go down
Данте
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Данте


Брой мнения : 82
Join date : 18.07.2009

Character sheet
Интелект: 131/1000
Сила: 131/1000
Бързина: 131/1000

Тайджутсу площадката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайджутсу площадката   Тайджутсу площадката - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 19, 2009 5:05 am

Данте дойде и каза
-Гай-сенсей, ще можете ли да ме научите на шуншин второ ниво и чакра молд второ ниво?
Върнете се в началото Go down
Ники
Admin
Admin
Ники


Брой мнения : 365
Join date : 16.07.2009

Character sheet
Интелект: 5/1000
Сила: 5/1000
Бързина: 5/1000

Тайджутсу площадката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайджутсу площадката   Тайджутсу площадката - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 19, 2009 5:06 am

ПП.браво Клауд... значи ти ся получаваш чакра молд-а 1 и 2 лвл и шуншин 3 лвл + 5 алл статс готов си :]

- Добре момче ! - каза Гай и му ги показа .
Върнете се в началото Go down
https://naruto-nightlife.bulgarianforum.net
Данте
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Данте


Брой мнения : 82
Join date : 18.07.2009

Character sheet
Интелект: 131/1000
Сила: 131/1000
Бързина: 131/1000

Тайджутсу площадката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайджутсу площадката   Тайджутсу площадката - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 19, 2009 5:10 am

Chakra Mold

Данте се запъти към реката и спря няколко крачки преди нея. Пое си дълбоко въздух, концентрира чакрата в стъпалата си както преди и се запъти към водата, очаквайки да излезе от нея като мокър пумяр хД Данте излезе и се изстръска от водата.Изглеждаше смешно , досущ като мокър пумяр.xД
-Хайде пак! – каза си той.
Той съсредоточи чакрата си върху стъпалата и нагази предпазливо във водата, след което направи най-много две крачки и...*ЦОП!* Данте скочи от водата, след което скокна от водата и извика:
-БРРРР! За това мразя водата! - и реши да продължи. Акумулира чакра в стъпалата си,след което се придвижи бавно към повърхността на водата, но резултата и този път беше същия. Данте се издигна леко и главата му се подаде от водата, като се изсмя и каза:
-Аз съм морското чудовище. Мухаха! - той скочи от водата и почна пак да се опитва отчаяно да подобри нивото си на чакра молда, но колкото и пъти да го правеше, все получаваше същия резултат. Той изкокна от водата като попарен и реши да продължи. Акумулира чакра в стъпалата си, след което се придвижи бавно към повърхността на водата. Този път имаше голям успех - направи няколко крачки във водата и след 5 минути *БУФ!* Данте изскочи от водата със светкавична бързина, защото вече беше свикнал само да пада и да скача хД. Но въпреки това, той успя да се концентрира достатъчно чакра в стъпалата си (или така си мислеше поне) и отново пристъпи към водата... и успя да подобри времето си съвсем малко. Със всеки изминал опит, той правеше чакра молда по-добре: "Няма да се предам" - решително си помисли той. Отново съсредоточи чакрата в стъпалата си и този път се запъти по самоуверен към водата... Той стоеше върху водата 10 секунди преди да падне. Леко развеселен, той се окуражи още повече и направи поредният опит, но този път нямаше никакво подобрение. Той излезе от водата и си каза:
-Пфф! Колко проблемно. Трябва ми малко повече трейнинг хД - каза си той твърдо. Реши да продължи, докато не се справи. От колко ли време се нуждаеше? Той затвори очи и отново разпространи чакрата си върху двете си ходила. Запъти се бавно, но самоуверено към повърхността на водата... и този път имаше малко подобрение.
-ЕXZO! - извика той и отново повтори техниката, като се запъти бавно, но самоуверено към водата, но този път отново нямаше подобрение. Данте остана във водата и се замисли какво ли бъркаше... Умението да контролира чакрата си не беше превъзходно, но това вече на нищо не приличаше. Данте се беше разгневил до такава степен, че търсеше на кой да излее цялата вина.З асмя се на собствената си глупост и излезе от водата. Изстръска се от водата.Усещаше чакрата в стъпалата си. Засили към повърхността на водата и този път успяяя...да се задържи 20 секунди. За кой ли път Данте изскочи от водата и се изтиска от водата. Той умираше от студ. Как само му трепереха зъбите... (лмао) Но той не се предаде .Реши да пробва още няколко пъти докато не успее. Затвори очи и отново концентрира чакрата в краката си, този път по-съсредоточено, и се запъти към реката, като този път промени още повече времето си.
Данте се замисли как Клауд напредваше и може и дори и да го настигна. После се вторачи в краката си и се замисли "Но няма да ме надмине толкова лесно! Така че няма да мисля за глупости и ще науча тази техника дори ако се наложи цял месец зъзна от студ" и той потрепера.
-Хайде! Сега вече ще успея да овладея техниката.
Той затвори очи и разпространи чакрата си. След като се беше уверил,че се е справил, той се запъти към водата, очаквайки да излезе от нея по-мокър от колкото си беше сега...

Shunshin

На ред след чакра молда естествено беше шуншина. Данте се зае да го прави, като си каза "Добре, сега да развием и тази техника на по-голямо ниво, после ще се заемем малко с нинджутсуто." Данте започна да съсредотучава чакра в краката си, като през това време си представяше как лети със скоростта на светлината. Данте се засвятка към едно дърво, само че се спъна във един камък и си разби главата...нямаше абселютно никакво подобрение. Умението му за шуншина беше същото както преди. Данте се изправи леко и се хвана за тиквата, като си каза:
-Ох, тва болиии... - след което се загледа в далечината и се замисли "То по-лесно е да се каже, отколкото да се направи." - след което започна се съсредотучава и да събира чакра в краката си, като отново се опита да се засвятка напред, като този път се надяваше да е по-бърз от преди...този път имаше няколко подобрение, но отново се спъна, като се приби и се претъркули на земята хД Данте едвам-едвам се изправи, като си каза
-Тези тренировки са бая унищожителни. - леко пребит и мокър от предната тренировка с чакра молд-а, Данте затвори очи и се съсредотучи, като започна да събира чакра в краката и започна да се изстрелква насам-натам, само че заради чакра контрола и този път нямаше никакъв успех. Данте се изправи отново от земята и се хвана за главата, като седна на земята и си каза:
-Ако успея да дигна нивото си на шуншина до изпита за чуунин, няма да има кой да ме хване, така че трябва да го науча, дори и ако ми отнеме по цял ден. – след което се съсередотучи и започна да се опитва да направи техниката за пореден път, но без особен резултат. Колкото ли пъти се опита до сега...но имаше само малко подобрение.
Данте си поседна под едно дърво изморен, като си каза:
-Е това вече ми изцеди стамината...но май имам за още. – като се изправи на крака и си отдъхна и си каза:
-Добре...сега ще успея. Няма да ме минават тези двамата я...а и стигнах чак до тук, трябва да продължа с опитите. – след което се съсредотучи и отново вложи чакрата в краката си, като си каза “Хайде сега този път ще успея”. – като отново се изстрелквсъс със шуншина, опитвайки се да увеличи бързината си колкото се може повече, само че от толкова вложена чакра не видя дървото, което беше пред него и се разплеска в него.Данте се отлепи от дървото и падна на земята, като си каза
-Ох, това беше сплескващо...значи за да мога да дигна нивото на шуншина както трябва, трябва да внимавам в концентрацията на чакрата. – след което седна отново да си почине, понеже беше буквално претрепан от цялата тази тренировка. Той си остана така под дървото, където беше седнал поне няколко минути, докато не се възстанови. След като се възстанови малко, той се изправи и отново започна отчаяно да се опита да вдигне нивото на шуншина си, но пак за малко да се надъне във едно дърво, но успя да го избегне на косъм. Тогава Данте разбра, че за да овладее шуншина до второ ниво, трябва да се съсредотучи, за да спре да нацелва дърветата. Данте спря да се шуншин-ва и застана на едно място, като затвори очи и започна да се съсредотучава. Съсредотучавайки се, той започна да събира един много голяв слой по обем от чакра в краката си. Тогава той в далечината видя нещо като образа на баща му. Данте го погледна и си каза:
-Никой няма да ме надмине. Аз ще стана най-великия нинджа. – след което се изстрелква яросно с цел да настигне образът на баща му, но той се отдалечаваше все повече и повече. Данте продължаваше да тича колкото се може по-бързо, поддържайки потока от чакра в краката си. Но този път той успя да овладее шуншина си до второ ниво.
Върнете се в началото Go down
Ники
Admin
Admin
Ники


Брой мнения : 365
Join date : 16.07.2009

Character sheet
Интелект: 5/1000
Сила: 5/1000
Бързина: 5/1000

Тайджутсу площадката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайджутсу площадката   Тайджутсу площадката - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 19, 2009 5:12 am

Той успя ! браво :] + 10 алл статс ей ся ще ти ги добавя
Върнете се в началото Go down
https://naruto-nightlife.bulgarianforum.net
Данте
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Данте


Брой мнения : 82
Join date : 18.07.2009

Character sheet
Интелект: 131/1000
Сила: 131/1000
Бързина: 131/1000

Тайджутсу площадката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайджутсу площадката   Тайджутсу площадката - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 19, 2009 5:14 am

Данте бегна на някъде
Върнете се в началото Go down
Учиха Клауд
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Учиха Клауд


Брой мнения : 61
Join date : 18.07.2009

Character sheet
Интелект: 100/1000
Сила: 100/1000
Бързина: 100/1000

Тайджутсу площадката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайджутсу площадката   Тайджутсу площадката - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 19, 2009 5:43 am

Клауд се появи и каза:
-Искам Лъвското комбо и сянката на танцуващото листо...
Върнете се в началото Go down
Ники
Admin
Admin
Ники


Брой мнения : 365
Join date : 16.07.2009

Character sheet
Интелект: 5/1000
Сила: 5/1000
Бързина: 5/1000

Тайджутсу площадката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайджутсу площадката   Тайджутсу площадката - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 19, 2009 5:50 am

Гай кимна и му ги показа .
Върнете се в началото Go down
https://naruto-nightlife.bulgarianforum.net
Учиха Клауд
Генин - Коноха
Генин - Коноха
Учиха Клауд


Брой мнения : 61
Join date : 18.07.2009

Character sheet
Интелект: 100/1000
Сила: 100/1000
Бързина: 100/1000

Тайджутсу площадката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайджутсу площадката   Тайджутсу площадката - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 19, 2009 6:29 am

Танцуващата сянка на листото.-Клауд скочи като се опита да се озове зад едно дебело и грозно чучело но не успя.Той се зачуди какъф е проблема и опита отново като отново направи неуспешен опит да усвой техниката.Той погледа Чучелото и каза:
-Това сега ще е многооо трудно..Като се опита да го направи отново но опита му отново беше без успех като Клауд каза:
-Подяволите защо не мога да го схвана?После се изправи като се чудеше как да го направи и си помисли ``Може би ако ммм Не няма да стане така ама ако пробвам със...Ама пак няма стане``После отново се опита да го направи като отново н успя и вече почна да се ядосва като си мислеше за начин по който да усвой тази страна техника.Той се чудеше и чудеше но нищо не му идваше на ум като още мислеше за начин по който ще успее да усвой техниката и каза на глас:
-Маже би ако се сръдетоточа повече ще стане!Той клукня у се концентрира върху целта си и как да се справи с техниката.Той отново направи опит който беше неуспешен и вече почна да му писва да се прави на кретен като си мислеше ``Аре де що не стаа толкова ли е сложна тая техника?``Той правеше опит след опит но не можеше да постигне абсюлютно нищо като вече почна да се дразни и каза :
-Тази техника трябва да е найстина яко щом ми отнема толкова време!После се Опита отново да наппави техниката но не успя..Той най-накрая се сръдетоточи и използва мозъка си като изчезна и се появи зад чучелото и го изрита в гърба и му извика:
-На ти!

Лъвско комбо-Той се затича към чучелото и изчезна като се появи точно под него и го изрита във въздуха но беше твърде силно и той не можа да направи комбото.После отново се затича като изчезна пред него и го изрита нагоре отново но беше много реко и пак нищо не стана.Той се ядоса като отново се засили изчезна преди да докосне чучелото и го ритна нагоре използва сянката на танцуващото листо за да се появи зад чучелото но не можа да направи комбото като каза:
-Подяволите...Каза той като беше вбесен и направи още един опит удари чучелото нависоко използва сянката на танцуващото листо но не успя да довърши комбото и вече започваше да го хваща яко яд а той си мислеше ``Пфффф мноого съм мързелив...``Като отново направи опит изрита чучелото нагоре направи сянката на танцуващото листо и не успя отново да завърши комбото като вече беше доста ядосан на това просто тайзжутсо и си каза:
-Пфф тази техника яко зор ми дава значи кво да правя...После отново се засили към дървото като се опита отново да направи лъвското комбо като този път имаше малко повече късмет и почна да се кефи като си мислеше ``Аз съм супер!Като погледна чучелото отново и този път напрегна мускулите и се концентрира като се появи под чучелото и го изрита нагоре и използва сянката на танцуващото листо за да се появи зад него като този път успешно успя да направи лъвското комбо и запобна да подскача от мислейки си``почти съм готов за изпита за Чуннин!``.
Върнете се в началото Go down
Ники
Admin
Admin
Ники


Брой мнения : 365
Join date : 16.07.2009

Character sheet
Интелект: 5/1000
Сила: 5/1000
Бързина: 5/1000

Тайджутсу площадката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайджутсу площадката   Тайджутсу площадката - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 19, 2009 6:30 am

Bravo ! + 10 all stats ей ся ти ги добавям
Върнете се в началото Go down
https://naruto-nightlife.bulgarianforum.net
Sponsored content





Тайджутсу площадката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайджутсу площадката   Тайджутсу площадката - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тайджутсу площадката
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Тайджутсу площадката
» Площадката за тайджутсу
» Площадката на Тен-тен
» Площадката на Тсунаде
» Нинджутсу площадката

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto Night Life :: Селата :: Конохагакуре :: Тренировъчните полета :: Специализираните площадки-
Идете на: